teisipäev, 29. september 2009

nonii , oleme ennast nüüd korralikult sisse elanud (?) ja teeme täiel hool trenni . kuigi mina ja karoliine oleme tiba rajalt maas - aga pole hullu . tegeleme uute tantsuga : kankaan ja meie endi vaimusünnitis :D eks me näe mis sellest välja tuleb ;)

uute esinemisteni !

neljapäev, 3. september 2009

Hooaeg algas ( millal üldse eelmine hooaeg lõppes??) .. haigete lihastega, aga muidu hästi ;)

teisipäev, 1. september 2009

MEIL ALGAB HOMME UUS HOOAEG ! Ja homme näeme , kuidas Karoliine hakkama saab :D

kolmapäev, 26. august 2009

Suvi saab läbi ..

ja meie alustame uue hooajaga .. Või tegelikult ma ei teagi , kas meil üldse see hooaeg vahepeal läbi ka sai ? :D Igatahes , alustame ja meiega liitub nüüd Karoliine :)

teisipäev, 18. august 2009

Vihmased päevad…

Kas Teie olete vahel mõelnud mis tunne on laadal õnneloosi teha (käsitöölaat ei loe, palun vabandust)? Ei ole? Meie ka polnud, aga nüüd me siis teame.


Seda kõike kogesime me pühapäevasel Käina laadal, kuhu meid õnneloosi tegema kutsuti. Me vist ei unusta seda kunagi, õnneks kõik hoolitsesid meie eest, muretsesid meile vihma eest varjulise koha ja suunasid inimesi meile. Me ka ikka püüdsime inimesi meelitada, hüüe “Iga loos võidab..” kõlas mu kõrvus õhtuni.
Aga ehk olete Te mõelnud, mis tunne on esineda lausvihmas pargilaval? Jällegi ei? Meie taaskord teame.

Täna oli pargis siis “Meri ja Päike” avamine, kuhu meid esinema kutsuti ja kui esimene tants möödus ilusti ja kuivalt, kui välja arvata, et lava veel eelnenud vihmast niiske oli, siis teise tantsu ajal hakkas lihtsalt vett kallama. See oli tegelikult täiesti nauditav, kuigi lava muutus ohtlikult libedaks. Mõnus… Jahutav.. Õnneks tänu Marie mingile kingaprobleemile ei teinud me seda tantsu kingaga ja keegi (meist) ei kukkunudki. Aga publik oli kõigest hoolimata väga hea ja selle faktiga ma lõpetangi.
Head ööd!

kolmapäev, 12. august 2009




12.08/13.08

Lase valgus oma südamesse tulla,
las see valgustab su igapäevateed
ja sa näed kui võrratu võib elu olla
ja kui eriline oled ise veel

Kohvikute päev

Hommikul vara läksime juba Mõmmi lasteaeda , käeotsas igasugused hõrgutavad toidud . Panime asjad paika ja lootsime , et vihma ei sajaks . Märkamatult oli kell nii kaugel , et väljakul algas avamine . Kahmasime kähku mingi täie flaiereid ja sõitsime väljakule . No flaierid said muidugi kohe otsa . Linnapea pidas kõne ja andis kohvikutele suured õhupallid . Mõmmi sai muidugi ühe suurima ! Lasteaeda tagasi ja kaua ei tulnudki oodata kui esimesed kliendid juba tulid . Valikus oli palju head ja paremat ning eriliseks tõmbenumbriks sai kamavaht ( tänud Karoliinele , kes selle valmistas ) ja kuulsust kogusime ka hea burksiga :D .. Alguses olime tublid ja ise eriti ei söönud aga lõpus vorpisime endale ka burkse :D Vihm raputas ka meid mitu korda päris korralikult aga lõpuks muretsesime endale telgid ja varjualused nii , et rahval oli juba suht hea olla :) Igal täistunnil oli mingisugune etendus - kas siis meilt või nukuteatrilt . Asi sujus väga libedalt ainult , et mitu korda tuli käia poes ja asju juurde osta .. Eriti burksi materjali :D Üldiselt oli väga lahe , koostöö Nukuteatriga sujus ja kõigil oli hea tuju . Kasumisse jäime ka :D

Järgmin aasta jälle ?

CARRIBA CLUB !

Olgu , ma siis teen natuke pikema ülevaate meie klubi külastusest .Meid kutsuti esinema kardi võistluste avamisele . Kuskil 9 paiku pidime esinema , nii , et poole 9 olime Carriba ees . Kohe oli üks mees meid vastu võtmas , käitus meiega nagu vip külalistega :D Saime lava taha riietusruumi ja panime end valmis .. Kell tiksus juba üle 9 . Pidime veel ootama .. Kell tiksus ja tiksus .. Aga ega meil siis selle vastu midagi polnud . Meil oli nalja nabani . Alustades sellest , kuidas Katre kostüümi märjaks tegi või kuidas Tiina pidi riietusruumi varjvate kardinate ees emalõvi mängima . Üks noormees tahtis tungivalt vaatama tulla mida me seal teeme . Asi läks nii karmiks , et turvamees sekkus ka .. Noormees sai hoiatuse . Natukese aja pärast visati ta aga klubist välja .. Meid siin nüüd niimoodi piiluma ! Aga meil oli selle eest väga naljakas .. Lõpuks , nii umbes 22.20 saime ka lavale . Meil oli kuskil veerand tunnine kava ja rahvas oli rahul .. Kuulda oli kiidusõnu ja aplausi :) Ise väsinud ja üleni läiget täis läksime veel klubi tantsu tegema ! Samal ajal kui Tiina Maarjat ära viis , reivisime meie Dj Aaro kuumade rütmide järgi :D .. Ikkagi Carribas käidud ;)

laupäev, 1. august 2009

Sädelevad tüdrukud Carriba’s.

Muud mul polegi öelda..

laupäev, 18. juuli 2009

Midagi uut ...

Tantsupidu on nüüd möödas ja puhkus käib täiel rinnal . Aga nagu avata oli , meile eriti palju puhkust ei anta . 1. august on Kärdlas Kohvikutepäev . Kui eelmine aasta olime ainult külalisesinejad , siis see aasta on meil koos Nukuteatriga täitsa oma kohvik . Kohviku nimeks on "Mõmmi" ning te kõik olete oodatud meie kohvikusse . Igal täistunnil toimub kas etendus või tantsublokk . Kohapeal ka ÕNNELOOS ! IGA LOOS VÕIDAB ! Seega , ärge magage maha seda head võimalust meid jälle näha :) Jääme ootama :) !


kolmapäev, 8. juuli 2009

Jah , me tõesti naersime mitte millegi üle .

:)

ÜhesHingamine

Mõned muljed tantsupeost siis minu poolt ka :)

Alustan siis esimesest päevast ehk teisipäevast. Äratus oli kell 4 hommikul ja buss väljus 5.15. varajane ärkamine meid ei heidutanud, pigem vastupidi. Olime vägagi erksad. Teel Tallinnasse magasid enamus. Meil Triinuga aga und ei tulnud. Treenisime hoopis kõhulihaseid.. :D Õhtul andis tunda küll, et eelnev öö oli lühikeseks jäänud, nii mõnigi magas vaid kolm tundi, ja väsimus tahtis võitu võtta. Kui kõhud täis saime, kadus aga uni ka ;) Meil oli lõbu laialt. Lebotasime oma madratsitel ja lihtsalt naersime :D Ja pmst mitte millegi üle. Aga koos on meil alati hea :) Muideks oli platsil väga-väga kuum, päike lausa kõrvetas.

Kolmapäeval pidime 9 platsil olema. Päris raske oli üles saada hommikul, kuid saime hakkama. Sõime kõhud täis ja läksime staadionile. Lootsime, et ehk hommikul vähemalt päike veel nii hull pole, kuid eksisime. Päike oli kell 9 hommikul väga kuum. Hullumaja. ja õhtuni välja, kell 7 ka päike veel kõrvetas. Me olime viisakad ja hoidsime ikka püksid jalas ja pluusid seljas. Oli palju ka neid, kes platsil lausa aluspesu väel ringi lippasid.. ja seda ka hiljem ühisproovides segarühmadega. Meid hoiatati korduvalt kuuma päikese eest ja soovitati palju juua ja ohtralt kreemitada. Seda me ka tegime, kuid punased näod ja õlad saime ikka. 

Neljapäev oli samuti väga kuum. Reede hommikul saime väiksese vihma, kuid päevaks oli taas kõrvetav päike väljas. Laupäev oli ka kuum. Pühapäev oli aga juba päris mõnusalt jahe. vahepeal hakkas lausa külm. Platsil häiris meid osade rühmade suutmatus millesti aru saada. Meie üldjuht Riina Voolpriit karjus pidevalt ja korduvalt samade rühmade nimesid nagu Sillamäe ja Lustivere. Ja ühte asja tegme ühe rühma pärast 20 minutit muudkui uuesti ja uuesti. Kohutav. Ei tea kust sellised sõna otseses mõttes põmmpead platsile said.

Õhtuti veetsime aega pesemisjärjekordades ja linnavahel. ühel õthul sõime kolimajas kõhu maitsvat toitu täis.. ja läksime burksi sööma :D tegime väiksed mceined . kõhud olid niii-nii täis, et hakkasid lausa valutama. Ja muidugi parim oli see, kuidas Lauri Pedaja meile tsau ütles :D TuleTulemise õhtul sai käidud vanalinnas jalutamas. ostsime joogid ja jalutasime mööda linna. Nalja sai palju. Käisime ära ka vabadussamba juures ja nägime Võsa Petsi. 

Kogu nädala parim osa olid muidugi etendused ja juubeldav rahvas. Terve staadioni täis püsti seisvat rahvast tekitas mõnusad judinad üle kere ;) hea tunne on olla üks osake kogu sellest suurest asjast, millega on nii palju vava nähtud. Algul me küll ütlesime, et Tiina lilli ei saa viimasel etendusel kui juhendajate tänamine on.. algul see talle ei meeldinud, aga nõustus kui tale maasikaid viime.. Meie  aga siiski üllatasime teda lillede JA maasikatega ;) Maasikaid viisime ka meie üldjuhile Riinale, kes sai ka mingi eripreemia parima lavastuse eest :) 

Päikest täis nädal möödus ülikiirelt ja mõnusalt. Isegi mina oma põskkoopapõletikuga ja Maarja oma külmetuse ja põiepõletikuga saime kiirelt terveks ;) Oleme kõik ülirahul :) Tiiu sõitis paar tundi peale viimase etenduse lõppu Moskvasse keelelaagrisse ja Katre läheb homme Kanadasse. Edu neile ! ;) Meie aga jääme neid ootama.

Järgmise korrani !

Muljeid tantsupeolt



Ma küll juba kodukale kirjutasin artikli, aga eks panen siia kah mõned emotsioonid kirja.

Alustan sellega, et mul on hiiglama vahvad Tibid, kes suudavad mind ikka ja jälle üllatada. Nagu Triin eelpool ütles, MA ARMASTAN OMA TIBIKAID, nii ütlen ja mõtlen minagi. Ma olin juba ennast harjutanud mõttega, et nad ei toogi mulle lilli ja üritasin maasikaid välja nuiata, aga seegi ei õnnestunud. No ja siis nad tulid lillede ja maasikatega. Mmmmmmmmm, pisar jälle silmas. Nii armas!
Aga mis veel. No nädal oli töökas, väsitav, aga tore. Emotsioonid on laes ja läheks aga jälle. Tüdrukud pidasid ennast pea-aegu :) korralikult üleval, kui välja arvata see, et öösel oli vaja minna burksi sööma ja nii valjusti itsitada, et treener Kaev ennast üles ehmatas (siis hakkasin õpetajaks ja käskisin magama jääda, kell oli ka juba pool 3), mõni ei kuulanud vahel sõna ka ja ei pannud proovis midagi pähe päikese kaitseks. Sain teada, et nendes on peidus suur ärivaist. Energiat jätkus kauemaks.

Käisime vaatmas Admisraliteedi basseinis tule tulemist. Ilus. Jalutuskäik öises Tallinnas oli mõnus vaheldus kuumadele proovipäevadele. Olime kui tõelised turistid. Hea, et vanus pole otsaette kirjutatud. :) Lõbus oli.

Etendus oli ilus ja külmajudinad jooksid üle selja, kui terve staadionitäis publikud püsti seisis ja aplodeeris. Mulle meeldisid eriti need Jaan Tätte vaheteksid. Nii tabavalt öeldud. Panid kohe mõtlema. Hästi läbipõimitud ja terviklik etendus oli.

Ühel õhtul pakkisin kiiruga oma mõned kodinad kokku, et varem Hiidu ära saata. Hiljem avastasin, et olin sinna pannud ka oma juhendaja eraldusmärgi. Nii kurb olin. Vahel on sellised väikesed asjad väga tähtsad. Aga naised olid kohe nii abivalmis eesotsas Pilviga ja organiseerisid selle mulle järgmiseks päevaks koolimajja tagasi. Jälle happy!

Kool oli normaalne, süüa saime vääääääga hästi. Tavaliselt saab tantsupeol alati alla võtta, siis seekord see küll ei õnnestunud.

Rongkäigus käisin kui õpetaja mitte kui üks 600 võimlejast. Käisin ruttu koolist läbi ja tegin kostüümivahetuse. Rahvast oli teeäärtes nii palju. Ei mäleta, et varem oleks publikut rongkäigule nii lähedale lastud. Vägev. Meile hüüti nii palju igasugu hõikeid. Peamine oli "Elagu Tiinad". Mitu korda küsiti, et kus Tiina on? Kõige vahvam oli aga see. "Elagu sport ja ilusad kehavormid"

See on asi mis võtab palju, aga annab veel rohkem vastu! Võimas!