neljapäev, 31. detsember 2009

Kõige meeleolukamat aastavahetust teile kõigile!

Et kõik te soovid täituksid
ja mured rõõmuks muutuksid.
Uus aasta õnne toogu,
vana kaunilt meelde jäägu.

Head Uut Aastat!



Palju õnne sünnipäevaks Tiiu!

Lisaksin veel, et nimelt 05.12 oli Maarjal sünnipäev. 20 kukkus!!
ja 14.12 oli Tiiul sünnipäev. Mõlemad on nüüd lubadega tibid!

esmaspäev, 28. detsember 2009

Oioi , oleme blogi täitsa unarusse jätnud ja keegi pole kirjutanud, mis me vahepeal teinud oleme :)

Ma teen kiire ülevaate siis meie tegemistest detsembri kuus :

5-6 dets. sõitsime külla Keila SOS Lastekülla . Laupäeva hommikul startisime Keila poole ( kahjuks Katre jäi maha , sest oli haige ), praami peal pidasime Maarja sünnipäeva ja tegime niisama nalja ( nagu alati :) ) Sõitsime Tallinnast läbi , saime natuke shopata ja juba olimegi SOS'is . Seal võttis meid vastu Andres , kes näitas meile küla ja tutvustas meid ühe majarahvaga . Peale seda panime end valmis ning andsime lastele ühe kontserdi . Peale seda jagasime kingipakke . Kahju , et peaaegu pooled lapsed olid puudu , aga hea , et neid nii paljugi oli ;) Natuke sai hinge tõmmata ning siis hakkas disko . Tegime ikka jala soojaks ja vihtusime ka natuke diskotantsu . Rääkisime juttu ja olime seltskondlikud . Aga tühi kõht andis tunda ning läksime kööki süüa tegema . Toit tuli väga maitsev ja me saime veel tükk aega naerda söögilaua ääres . Andres istus ka meiega ja pärast poole liitus ka lasteküla juhataja Raivo . Varsti väsisime ära ja läksime magama ( või siis peaaegu ... :D ) Järgmine hommik andsime lasteküla lastele tantsutunni ning veel ühe väikse kontserdi nende endi valitud tantsudega . Natuke saime veel juttu puhuda ja siis tuli meil juba ära sõita . Otsisime üles veel Keila hessi ( kohustuslik meie reisidel :D ) ja peale seda sõitsime juba sadama poole . Kokkuvõtteks oli meil väga tore reis ja head tegime ka :)

11. dets oli esinemine käsitöö laadal , aga ma kahjuks ei oska sellest midagi kirjutada , sest mind polnud :D

15. dets oli Tt-Stuudio jõulukontsert , kus mina kahjuks tantsida ei saanud , sest jalg oli haige . Selle eest sain mängida jõuluvana abilist ja terve aja laval seista :D Kohal oli jõuluvana ja tantsiti kingipaki kätte saamiseks . Väikestele meeldis see muidugi eriti ;) Kontsert oli tore ja kõik trupid teenisid kingipakid välja !

16. dets oli esinemine puuetega laste jõulupeol .

26. dets tegime Tiidule sünnipäevaks kingituse ning tantsisime tema sünnipäeva peol :)

Noh , siin oli nüüd väike ülevaade meie tegemistest . Kui ma midagi ära unustasin siis kirjutage juurde :)

neljapäev, 3. detsember 2009

GRIPP !

Gripp on enamjaolt kõik meist maha võtnud . Aga me oleme tublid ja lähme ikka SOS'i ( peale reisi kirjutame täpsemalt ;) ) .

teisipäev, 1. detsember 2009

I advent.

Pühapäeva hommikul helistas Tiina mulle ja palus meid appi õhtul tantsima. II rühm pidi kuuse all tantsima, aga pool rühmast oli haigeks jäänud ning Tiina pöördus meie poole. Saime siis kell 5 kultuurimajas kokku.. meie suureks "rõõmuks" selgus, et üritus hakkab peale 17.30 mitte 18.00! Hakkasime siis kiirelt väikeste tantsu õppima.. 20 minutiga saime tantsu niivõrd-kuivõrd selgeks ja II rühmaga kokku ka tantsitud.. läksime siis kuuse alla.. veits olime närvis ka, sest tants polnud päris peas veel, aega oli veidi vähevõitu. Sel ajal kui lauldi ja kõnesid peeti, me salaja veel harjutasime natuke.. ja siis tuligi meie kord ;) Läksime peale ja tegime ära. Sellise kiire tantsuõppimise kohta saime edukalt asja tehtud :)

teisipäev, 3. november 2009

Avapauk antud...

Niisiis sai sel hooajal ka esimest korda lavale astutud! Nimelt toimus eile Kärdla ÜG Hingedepäeva kontsert kultuurikeskuses. Meie ülesandeks oli lavalaudadele astuda kolme tantsuga. Proov oli õige nii mannetu, et treener Kaev ei jäänud kohe üldse rahule. Tibid olid laval nii ükskõiksed ja selline tunne, et teevad kui muuseas. Ei, nii ei saanud! Nii saidki tüdrukud nahutada ja kui suur proov läbi oli, jäi lava meie päralt. Tantsisime kõik tantsud läbi ja mitu korda. Mis seal ikka salata, ei jäänud rahule. Nad ikka suudavad oluliselt paremini!


No esinemisel nad seda ka tõestasid! Oskavad ennast kokku võtta ja ära teha! Aga, ... sellest alati ei piisa.

Publik jäi rahule ja see on tähtis, aga kõige tähtsam on see, et õpetaja rahule jääb. No seekord see päris nii ei olnud. Nad on palju rohkemaks võimelised!


pühapäev, 18. oktoober 2009

Muljeid Käinast , Kaarli trennist

Esimene kord olid kohal Maarja , Maria ja Triin . Ütleme nii , et väga hea ja mõnus oli . Teine stiil , tiba võõras , aga siiski koheselt haaratav ning lõpptulemusena saime ikkagi midagi selgeks ka . Tal oli üks väike poiss ka kaasas ja me korraks isegi kartsime , et see on ta poeg ... AGA ÕNNEKS MITTE , see oli ta vend :d Lucky us :d .. Igatahes , see oli täitsa tore ja kindlasti lähme järgmine kord ka ;)

teisipäev, 6. oktoober 2009

8 Tibi rivis

Aasta on hooga käima läinud ja plaane ees seisvaks hooajaks on igasuguseid! Tundub et liiga palju, aga alati oleme kõigega hakkama saanud, mis ette võetud!


Kõige toredam on aga see, et mul on esmakordselt 8 tüdrukut platsil! Kohe lust on vaadata!

Meie Maarja tegi meile suure üllatuse ja tuli eile trenni uksest sisse. Üle kuu aja varem, kui me üldse ootama oleks hakanud!

Ja siis veel see, et Tibid punnitavad oma isiklikku tantsu teha! Ma küll muusikast eriti midagi ei arva :), aga see mis ma siiani näinud olen, on täitsa OK! Pea asi, et ma ise sellele muusikale mingit liikumist mõtlema ei pea hakkama ;)

Vot sedasi!

neljapäev, 1. oktoober 2009

trenn :)





















teisipäev, 29. september 2009

nonii , oleme ennast nüüd korralikult sisse elanud (?) ja teeme täiel hool trenni . kuigi mina ja karoliine oleme tiba rajalt maas - aga pole hullu . tegeleme uute tantsuga : kankaan ja meie endi vaimusünnitis :D eks me näe mis sellest välja tuleb ;)

uute esinemisteni !

neljapäev, 3. september 2009

Hooaeg algas ( millal üldse eelmine hooaeg lõppes??) .. haigete lihastega, aga muidu hästi ;)

teisipäev, 1. september 2009

MEIL ALGAB HOMME UUS HOOAEG ! Ja homme näeme , kuidas Karoliine hakkama saab :D

kolmapäev, 26. august 2009

Suvi saab läbi ..

ja meie alustame uue hooajaga .. Või tegelikult ma ei teagi , kas meil üldse see hooaeg vahepeal läbi ka sai ? :D Igatahes , alustame ja meiega liitub nüüd Karoliine :)

teisipäev, 18. august 2009

Vihmased päevad…

Kas Teie olete vahel mõelnud mis tunne on laadal õnneloosi teha (käsitöölaat ei loe, palun vabandust)? Ei ole? Meie ka polnud, aga nüüd me siis teame.


Seda kõike kogesime me pühapäevasel Käina laadal, kuhu meid õnneloosi tegema kutsuti. Me vist ei unusta seda kunagi, õnneks kõik hoolitsesid meie eest, muretsesid meile vihma eest varjulise koha ja suunasid inimesi meile. Me ka ikka püüdsime inimesi meelitada, hüüe “Iga loos võidab..” kõlas mu kõrvus õhtuni.
Aga ehk olete Te mõelnud, mis tunne on esineda lausvihmas pargilaval? Jällegi ei? Meie taaskord teame.

Täna oli pargis siis “Meri ja Päike” avamine, kuhu meid esinema kutsuti ja kui esimene tants möödus ilusti ja kuivalt, kui välja arvata, et lava veel eelnenud vihmast niiske oli, siis teise tantsu ajal hakkas lihtsalt vett kallama. See oli tegelikult täiesti nauditav, kuigi lava muutus ohtlikult libedaks. Mõnus… Jahutav.. Õnneks tänu Marie mingile kingaprobleemile ei teinud me seda tantsu kingaga ja keegi (meist) ei kukkunudki. Aga publik oli kõigest hoolimata väga hea ja selle faktiga ma lõpetangi.
Head ööd!