Häbi tõesti meile, tibikatele, et oleme selle blogi nii unarusse jätnud. Ülevaade meie tegemistest siis:
Koolitants
Koolitantsu festivali maakondlik tantsupäev toimus Kärdla kultuurimajas 12. veebruaril. Juba kella kolme paiku jõudsime majja mina (Triin), Liisa ja Tiiu, olles abilisteks ettevalmistustele. Tublid KNÜ liikmed, nagu me oleme. Õigepea olid kohal ka teised tibikad ning seal me siis tsillisime mööda kultuurimaja. Joonistasime Papyruse joonistusvõistlusele ( kahjuks ei võitnud :( ) ja peagi saime lavaproovi. Enam vähem oli :D Edasi kähku riidesse, mina ja Tiiu pidime veel tegelema oma rühmadega, aga kuidagi me jõudsime. Tegime veel Kumaga pilte ja varsti oligi aeg lavale astuda. Lavalaudadele astusime 4 tantsuga: Rikis, Igal ajal, Pipi ja TTF. Esimene oli Rikis, mis meie arvates läks täitsa normaalselt. Hoopis midagi muud, mida enne oleme esitanud. Aga see tants oli ka meie enda tehtud. Järgmine oli Igal ajal. Nagu hiljem kuulda sai, päris paljud inimesed nutsid selle tantsu ajal. Oli hinge läinud :) Pipi oli vaja ka lõpuks Koolitantsule ikkagi välja panna ja see sai ka ära tantsitud. TTF kartsime kõige rohkem, sest siiani ei ole me kindlad, kas ikka oskame seda tantsida? Õnneks, ilma suuremate vigadeta saime kõik tantsud tantsitud! Peale tantsuosa lõppu kuulutati kiirelt välja eripreemiad ( Igal ajal sai ka eripreemia ) ning üritus oligi läbi . Tegime veel pilte ning juba oligi vaja minul, Tiina ja Tiiul juhendajate koosolekule joosta. Tagasiside oli positiivne, kuid väga lühike, sest žürii pidi praamile sõitma. Loodame, et tagasiside saadetakse meilile, sest Tt-Stuudiol jäid enamus tantsud kommenteerimata. Peale seda istusime veel natuke aega garderoobis, sõime Tiiu toodud koogikesi ja vahetasime muljeid. Tahaksime kiita Grandi, kes see aasta oli eriti tubli ;) 1. märts peaksime teada saama, kes finaali saavad, siis kirjutame uuesti ! :)
Nüüd, ülehomme, 27ndal, sõidame juba varahommikul Viljandisse võimlemisfestivalile. Stuudiost läheb välja 4 rühma: Tibi Tiina Tantsutrupp, I rühm, II rühm ja III rühm. Päev tuleb pikk ning väsitav ja kaks rühma ( sealhulgas ka meie! ) lähevad eelmise aasta tiitlit kaitsma. Ootused on kõrged, aga ka mitte liiga, et mitte pärast liigselt pettuda. Seega loodame parimat ! Hoidke meile pöialt, et me üldse Hiiumaalt välja saaksime. Loodetavasti praamid sõidavad ;) !
Siin siis väike ülevaade ja varsti jälle ;)
neljapäev, 25. veebruar 2010
Häbi, häbi !
Postitas Triin kell 18:53 2 kommentaari
esmaspäev, 11. jaanuar 2010
Uuel aastal uue hooga !
Kuu aja pärast on juba Koolitants, milleks me proovime kiirelt valmistuda . + veebruari lõpus on võimlemisfestival, kuhu muidugi kavatseme tiitlit kaitsma minna ;) Nii, et meil on tegevust küllalt ja hoidke meile pöialt :) !
Postitas Triin kell 19:24 0 kommentaari
neljapäev, 31. detsember 2009
Kõige meeleolukamat aastavahetust teile kõigile!
Et kõik te soovid täituksid
ja mured rõõmuks muutuksid.
Uus aasta õnne toogu,
vana kaunilt meelde jäägu.
Head Uut Aastat!
Postitas maarja kell 14:57 0 kommentaari

Palju õnne sünnipäevaks Tiiu!
Lisaksin veel, et nimelt 05.12 oli Maarjal sünnipäev. 20 kukkus!!
ja 14.12 oli Tiiul sünnipäev. Mõlemad on nüüd lubadega tibid!
Postitas maarja kell 13:56 0 kommentaari
esmaspäev, 28. detsember 2009
Oioi , oleme blogi täitsa unarusse jätnud ja keegi pole kirjutanud, mis me vahepeal teinud oleme :)
Postitas Triin kell 19:17 0 kommentaari
neljapäev, 3. detsember 2009
GRIPP !
Gripp on enamjaolt kõik meist maha võtnud . Aga me oleme tublid ja lähme ikka SOS'i ( peale reisi kirjutame täpsemalt ;) ) .
Postitas Triin kell 16:35 0 kommentaari
teisipäev, 1. detsember 2009
I advent.
Pühapäeva hommikul helistas Tiina mulle ja palus meid appi õhtul tantsima. II rühm pidi kuuse all tantsima, aga pool rühmast oli haigeks jäänud ning Tiina pöördus meie poole. Saime siis kell 5 kultuurimajas kokku.. meie suureks "rõõmuks" selgus, et üritus hakkab peale 17.30 mitte 18.00! Hakkasime siis kiirelt väikeste tantsu õppima.. 20 minutiga saime tantsu niivõrd-kuivõrd selgeks ja II rühmaga kokku ka tantsitud.. läksime siis kuuse alla.. veits olime närvis ka, sest tants polnud päris peas veel, aega oli veidi vähevõitu. Sel ajal kui lauldi ja kõnesid peeti, me salaja veel harjutasime natuke.. ja siis tuligi meie kord ;) Läksime peale ja tegime ära. Sellise kiire tantsuõppimise kohta saime edukalt asja tehtud :)
Postitas Marie kell 19:54 0 kommentaari
teisipäev, 3. november 2009
Avapauk antud...
Niisiis sai sel hooajal ka esimest korda lavale astutud! Nimelt toimus eile Kärdla ÜG Hingedepäeva kontsert kultuurikeskuses. Meie ülesandeks oli lavalaudadele astuda kolme tantsuga. Proov oli õige nii mannetu, et treener Kaev ei jäänud kohe üldse rahule. Tibid olid laval nii ükskõiksed ja selline tunne, et teevad kui muuseas. Ei, nii ei saanud! Nii saidki tüdrukud nahutada ja kui suur proov läbi oli, jäi lava meie päralt. Tantsisime kõik tantsud läbi ja mitu korda. Mis seal ikka salata, ei jäänud rahule. Nad ikka suudavad oluliselt paremini!
Postitas Tiina kell 22:37 0 kommentaari
pühapäev, 18. oktoober 2009
Muljeid Käinast , Kaarli trennist
Esimene kord olid kohal Maarja , Maria ja Triin . Ütleme nii , et väga hea ja mõnus oli . Teine stiil , tiba võõras , aga siiski koheselt haaratav ning lõpptulemusena saime ikkagi midagi selgeks ka . Tal oli üks väike poiss ka kaasas ja me korraks isegi kartsime , et see on ta poeg ... AGA ÕNNEKS MITTE , see oli ta vend :d Lucky us :d .. Igatahes , see oli täitsa tore ja kindlasti lähme järgmine kord ka ;)
Postitas Triin kell 16:57 0 kommentaari
teisipäev, 6. oktoober 2009
8 Tibi rivis
Aasta on hooga käima läinud ja plaane ees seisvaks hooajaks on igasuguseid! Tundub et liiga palju, aga alati oleme kõigega hakkama saanud, mis ette võetud!
Postitas Tiina kell 12:35 0 kommentaari
neljapäev, 1. oktoober 2009
teisipäev, 29. september 2009
nonii , oleme ennast nüüd korralikult sisse elanud (?) ja teeme täiel hool trenni . kuigi mina ja karoliine oleme tiba rajalt maas - aga pole hullu . tegeleme uute tantsuga : kankaan ja meie endi vaimusünnitis :D eks me näe mis sellest välja tuleb ;)
Postitas Triin kell 17:08 0 kommentaari
neljapäev, 3. september 2009
Hooaeg algas ( millal üldse eelmine hooaeg lõppes??) .. haigete lihastega, aga muidu hästi ;)
Postitas Marie kell 19:53 0 kommentaari
teisipäev, 1. september 2009
MEIL ALGAB HOMME UUS HOOAEG ! Ja homme näeme , kuidas Karoliine hakkama saab :D
Postitas Triin kell 21:30 0 kommentaari